Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Medailová žatva atlétok a atlétov

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová

  • 29-apríl-2019 22:17
Okresné kolo v atletike dievčat a chlapcov stredných škôl - naše družstvo

O bohatú medailovú žatvu pre našu školu v atletike stredných škôl sa postarala 13 - členná výprava v zložení Daniela Krajčíková z I. M, Diana Olšavská z I. M, Samuel Gutič z I. M, Samuel Seiler z I. M, Adam Kapajka z I. FL, Marek Zápotočný z I. ZB, Erika Michalcová z II. M, Jakub Parnica z II. M, Janka Bérešová z II. ZB, Dagmar Holejová z II. FL, Dávid Tertinský z III. ZA, Petra Tomko Kralová z III. M a Dávid Reby z III. M pod vedením vyučujúcich telesnej a športovej výchovy - Mgr. Marcela Makoviča a PaedDr. Milana Kušeja.

Okresné kolo v atletike dievčat a chlapcov stredných škôl sa konalo 25. 4. 2019 na IV. ZŠ v Michalovciach za účasti 10 škôl. Dievčatá a  chlapci získali 4 zlaté medaily, 6 strieborných medailí a 1 bronzovú medailu.
O tento skvelý úspech sa zaslúžili:
Beh na 100 m – 1. miesto: Daniela Krajčíková - 12,92 s , nový rekord školy
Beh na 200 m – 1. miesto: Daniela Krajčíková - 29,00 s
Skok do diaľky –  1. miesto: Erika Michalcová - 447 cm, nový rekord školy
Hod oštepom – 1. miesto: Dávid Tertinský - 38,03 m
Beh na 400 m – 2. miesto: Janka Bérešová - 79,89 s
Beh na 800 m – 2. miesto:Erika Michalcová - 2:52,22 min.
Beh na 800 m – 2. miesto: Dávid Reby - 2:24,01 min.
Beh na 1500 m – 2. miesto: Dávid Reby - 5:15,10 min.
Štafeta 4 x 100 m - 2. miesto: Jakub Parnica, Dávid Reby, Samuel Gutič, Marek Zápotočný - 50,73 s
Hod diskom – 2. miesto: Dávid Tertinský - 23,85 m
Beh na 200 m – 3. miesto:Dagmar Holejová - 31,10 s

Umiestnenia našich ďalších atlétok a atlétov:
Beh na 400 m – 4. miesto: Diana Olšavská - 81,17 s
Beh na 1500 m – 4. miesto: Jakub Parnica - 5:30,81 min.
Skok do diaľky – 5. miesto: Samuel Gutič - 472 cm
Skok do diaľky - 6. miesto: Petra Tomko Kralová - 376 cm
Skok do výšky -  6. miesto: Adam Kapajka - 140 cm
Beh na 3000 m – 8. miesto: Samuel Seiler - 16:44,31 min.

SZŠ Vstúpte ...