Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Lyžiarsky výcvik na SZŠ v Michalovciach.

Lyžiarsky výcvikový kurz

 • Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 06 marec 2020

V dňoch 10. – 14. februára 2020 sa 38 žiakov 1. ročníka zúčastnilo lyžiarskeho kurzu, ktorý sa konal v lokalite športovo-rekreačného strediska Jahodná Resort pri Košiciach. Pedagogický dozor, prácu inštruktorov a prácu zdravotníka zabezpečovali učitelia našej školy.

Čítať ďalej...

TVVK - Lyžiarsky kurz 2019

 • Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič, PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 27 február 2019

V dňoch 4. – 8. februára 2019 sa 75 žiakov 1. ročníka zúčastnilo lyžiarskeho kurzu, ktorý sa konal v lokalite športovo-rekreačného strediska Jahodná pri Košiciach.

Čítať ďalej...

TVVK - lyžiarsky kurz

 • Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 18 február 2018

V dňoch 5. – 9. februára 2018 sa 75 žiakov 1. ročníka zúčastnilo lyžiarskeho kurzu, ktorý sa konal v lokalite športovo-rekreačného strediska Jahodná pri Košiciach.

Čítať ďalej...

TVVK - lyžiarsky kurz

 • Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič, zodpovedný vedúci TVVK, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 28 február 2017

V dňoch 6. – 10. februára 2017 sa 81 žiakov 1. ročníka zúčastnilo lyžiarskeho kurzu, ktorý sa konal v lokalite športovo-rekreačného strediska Jahodná pri Košiciach.

Čítať ďalej...

Lyžiarsky kurz I.

 • Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič, PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 11 marec 2016

V dňoch 22. – 26. februára 2016 sa žiaci z I. ZB  a I. FL zúčastnili lyžiarskeho kurzu, ktorý sa konal v lokalite športovo-rekreačného strediska Jahodná  pri Košiciach. Pedagogický dozor a prácu inštruktorov zabezpečovali učitelia – Mgr. Marcel Makovič,  PaedDr. Milan Kušej, PhDr. Martina Ďurišinová a PhDr. Ivana Jenčíková.
Žiaci a učitelia mali v stredisku Jahodná pri Košiciach výborné podmienky na realizáciu kurzu. Bola im poskytnutá možnosť realizovať výcvik na svahoch s rozličnou obtiažnosťou,  ubytovanie a stravovanie bolo takisto na vysokej úrovni. K dispozícii pre výučbu a voľný čas  mali spoločenskú miestnosť s dataprojektorom, ako aj bazén s protiprúdom a saunu na regeneráciu po lyžiarskom výcviku.

Lyžiarsky kurz Litmanová 2015

 • Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič -vedúci lyžiarskeho kurzu
 • 16 marec 2015

   V termíne od 8.marca do 13.marca 2015 absolvovali žiaci I. ročníka našej školy Výchovno-výcvikový lyžiarsky kurz v Litmanovej pri Starej Ľubovni. Zúčastnilo sa ho 54 žiakov – 33 dievčat a 21 chlapcov z týchto tried: I.FL – 17 žiakov, I.M – 17 žiakov, I.ZA – 10 žiakov a I.ZB – 10 dievčat.

Čítať ďalej...

Lyžiarsky výcvik - SKI LITMANOVÁ 2014

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, Mgr. Marcel Makovič
 • 17 marec 2014

Lyžiarsky areál nájdete pri obci Litmanová v prekrásnej scenérii pohoria Pieniny. Rekreační i nároční lyžiari tu môžu využívať rôzne sklony a profily zjazdových tratí v nadmorskej výške od 690 do 920 m.

V dňoch 9. - 14. marca sa tu uskutočnil Lyžiarsky výcvik pre našich študentov. Každý deň skvelý program, výučba lyžovania, na záver preteky a k tomu skvelé počasie - určite zanechali v každom z účastníkov mnoho krásnych dojmov a spomienok. Viac vo fotogalérii.

Fotogaléria

SZŠ Vstúpte ...