Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Silový Trojboj alebo aj Powerlifting je ako už názov napovedá silový šport, ktorý sa skladá z troch disciplín: Drep (squat), tlak na lavičke (benchpress), mŕtvy ťah (deadlift) – v tomto poradí za sebou aj nasledujú na súťaži.

Školské kolo v silovom trojboji

 • Napísal/a: Mgr. Erika Bobiková, PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 12 február 2020

Dňa 7. februára 2020 sa v priestoroch posilňovne ŠK Zemplín v Michalovciach uskutočnilo Školské kolo chlapcov a dievčat v silovom trojboji. Súťaže sa zúčastnili žiaci 2. a 4. ročníka v počte 5 chlapcov a 2 dievčatá.

Čítať ďalej...

Silový trojboj 2019

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 01 marec 2019

SZŠ Michalovce v spolupráci so ŠK Zemplín Michalovce – Silový trojboj zorganizovala 27. 2. 2018 v Mestskej športovej hale v Michalovciach Školské kolo v silovom trojboji.

Čítať ďalej...

Školské kolo v silovom trojboji chlapcov a dievčat

 • Napísal/a: Mgr. Erika Bobíková, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 23 január 2019

Silový trojboj 2019

Školské kolo v silovom trojboji dievčat 2018

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, Mgr. Erika Bobiková, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 14 február 2018

V spolupráci s ŠK Zemplín Michalovce – oddiel silového trojboja sa v posilňovni Matice slovenskej na Ulici Masarykovej 42 v Michalovciach 12.2.2018 uskutočnilo Školské kolo v silovom trojboji dievčat 2018 na SZŠ v Michalovciach. Riaditeľom súťaže bol Ladislav Lechan ml., rozhodcami – Mgr. Erika Bobíková a PaedDr. Milan Kušej. Zúčastnilo sa ho 6 dievčat – Gabriela Komárová, Dagmar Holejová I.FL, Jana Bérešová, Lívia Horňáková I.ZB, Vladimíra Dohaňošová, Anna Ujjobbáďová IV.ZA. Súťažilo sa v troch disciplínach – v tlaku na lavičke, v drepoch s činkou a v bicepsových zhyboch s činkou. Dievčatá tlačili činku na lavičke a robili drepy s činkou 50 percent a bicepsové zhyby s činkou 20 percent hmotnosti svojho tela. Za jedno opakovanie v tlaku na lavičke a v bicepsových zhyboch bol 1 bod a za 1 drep 0,5 boda.

Čítať ďalej...

Školské kolo v silovom trojboji chlapcov a dievčat

 • Napísal/a: Mgr. Erika Bobíková, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 28 január 2018

silovy trojboj

Silový trojboj „O pohár primátora mesta“

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 10 máj 2017

Družstvo dievčat – Nikoleta Nadzamová (I.M), Andrea Šalitrošová, Anna Ujjobbáďová (III.ZA) a družstvo chlapcov – Martin Ochraň (III.M), Kristián Pinkovský, Daniel Čubák (IV.M) za SZŠ v Michalovciach sa 5. mája 2017 zúčastnilo IX. ročníka súťaže O najzdatnejšieho študenta a študentku stredných škôl „O pohár primátora mesta“ v silovom trojboji vo Fitness centre Jána Berdyho.

Čítať ďalej...

Silový trojboj dievčat a chlapcov 2016

 • Napísal/a: Mgr. Erika Bobíková, PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 11 december 2016

SZŠ, Masarykova 27, Michalovce usporiadala 9. decembra 2016 v spolupráci s ŠK Zemplín Michalovceoddiel silového trojboja, v Dome Matice Slovenskej  na Masarykovej 42 v Michalovciach, II. ročník súťaže v silovom trojboji. Zúčastnili sa ho 3 dievčatá – Nadzamová I.M, Hamuľáková II.ZB, Šalitrošová III.ZA a 3 chlapci – Bojtim I.M, Čabák IV.M, Pinkovský IV.M.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...