Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Projekt na SZŠ v Michalovciach.

ÚČELOVÉ CVIČENIA č.1 A č.3

  • Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
  • 19 september 2019

Dňa 13. 9. 2019 sa v prímestskej oblasti Zemplínskej šíravy uskutočnilo účelové cvičenie č.1 pre žiakov 1. ročníka a účelové cvičenie č. 3 pre žiakov 2. ročníka. 209 žiakov sa pod vedením 16 pedagogických zamestnancov presunulo peši na Zemplínsku šíravu a späť k SZŠ v Michalovciach.

Čítať ďalej...

Účelové cvičenia č.2 a č.4

  • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
  • 11 jún 2019

Dňa 29.5.2019 sa v prímestskej oblasti Zemplínskej šíravy uskutočnilo účelové cvičenie č.2 pre žiakov 1.ročníka a účelové cvičenie č.4 pre žiakov 2.ročníka. 170 žiakov sa pod vedením 12 pedagogických zamestnancov presunulo peši na Zemplínsku šíravu a späť k SZŠ v Michalovciach.

Čítať ďalej...

Účelové cvičenia

  • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
  • 22 jún 2017

Účelové cvičenie jún 2017Za pekného počasia sa v dňoch 29. a 30. mája 2017 uskutočnili v primestskej časti Zemplínskej šíravy účelové cvičenia žiakov 1. a 2. ročníka našej školy. Žiaci pod vedením pedagogického dozoru absolvovali trasu SZŠ Michalovce – Zemplínska šírava a späť.
Škola už dlhodobo spolupracuje s Vojenským útvarom 1102 a Hasičským a záchranným zborom v Michalovciach. Vojaci a hasiči predviedli žiakom zaujímavé a praktické ukážky z poskytovania prvej pomoci, z topografie a požiarnej výchovy a odpovedali na zvedavé otázky žiakov.
Ciele účelových cvičení – zlepšiť fyzickú kondíciu žiakov, oboznámiť a naučiť ich poskytovať prvú pomoc, pohybovať a orientovať sa v prírode, chrániť prírodu a poznať zásady požiarnej a dopravnej výchovy – boli splnené.

Fotogaléria

SZŠ Vstúpte ...