Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Tenis na SZŠ v Michalovciach.

Regionálne finále v stolnom tenise chlapcov KSK

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 28 november 2017

Stolný tenis regionálne kolo KSK 2017Družstvo chlapcov našej školy v zostave Maliňák z II.M, Juhás, Mihálik z III.FL sa 23. novembra 2017 zúčastnilo Regionálneho finále v stolnom tenise chlapcov KSK na SOŠ OaS v Michalovciach.
V konkurencii 8 najlepších družstiev z okresu Trebišov a Michalovce obsadili 7. miesto.
O lepšie umiestnenie ich pripravila aj neúčasť tímovej jednotky – Dominika Havrilu zo IV.M.
Za reprezentáciu školy a bojovnosť si chlapci zaslúžia pochvalu.

Fotogaléria

Okresné kolo v stolnom tenise chlapcov stredných škôl

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 16 november 2017

Dávid Reby z II.M, René Juhás, Martin Mihálik z III.FL a Dominik Havrila zo IV.M , ktorí vybojovali celkové 5. miesto a postúpili do Regionálneho semifinále v stolnom tenise chlapcov KSKSOŠT v Michalovciach zorganizovala 8.11.2017 v telocvični školy Okresné kolo v stolnom tenise chlapcov stredných škôl. Zúčastnilo sa ho 10 škôl.
Naše farby hájili – Dávid Reby z II.M, René Juhás, Martin Mihálik z III.FL a Dominik Havrila zo IV.M, ktorí vybojovali celkové 5. miesto a postúpili do Regionálneho semifinále v stolnom tenise chlapcov KSK.

Okresné kolo v stolnom tenise chlapcov stredných škôl

Tenisový turnaj dievčat

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 07 apríl 2016

Tenisový turnaj dievčatá

Na multifunkčnom ihrisku SZŠ v Michalovciach sa 5. apríla 2016 o 14.20 hod. uskutočnil tenisový turnaj dievčat, ktorého sa zúčastnili 4 dievčatá - Nikoleta Dirdová I.ZB, Kamila Kalujová I.ZB, Laura Harmanová I.FL a Ľubica Nováková II.M. Hralo sa systémom každá s každou na tri víťazné gemy.
Poradie:
1. Ľubica Nováková II.M
2. Nikoleta Dirdová I.ZB
3. Laura Harmanová I.FL
4. Kamila Kalujová I.ZB

fotogaléria

Majstrovstvá školy v stolnom tenise dievčat a chlapcov

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová
 • 23 október 2015

V telocvični SZŠ v Michalovciach sa 21.októbra 2015 o 14.20 hod. uskutočnili Majstrovstvá školy v stolnom tenise dievčat a chlapcov.

Čítať ďalej...

Krajská športová olympiáda – stolný tenis družstiev chlapcov

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Stuľaková
 • 05 jún 2015

Krajská športová olympiáda v stolnom tenise 2015 Žiaci našej školy – Jakub Juroš IV. M, Patrik Popovič IV. M, Lukáš Kurták III. M, Dominik Havrila I. M sa 3. júna 2015 pod vedením PaedDr. Milana Kušeja zúčastnili Krajskej športovej olympiády v stolnom tenise družstiev chlapcov, ktorá sa konala na Hotelovej akadémií, Južná 10 v Košiciach. Hralo sa progresívnym k.o. systémom, v ktorom nazbierali 200 bodov a umiestnili sa na peknom 4. mieste. Svojimi výkonmi potešili a patrí im naše poďakovanie.

Čítať ďalej...

Skvelý úspech našich stolných tenistov

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej
 • 26 november 2014

Regionálne finále DŠS KSK v stolnom tenise družstiev chlapcov v MichalovciachDružstvo našich stolných tenistov dosiahlo po víťazstve v Okresnom kole v stolnom tenise stredných škôl v Michalovciach a delenom 5. a 6. mieste v Krajskom kole v Košiciach ďalší skvelý úspech po víťazstve v Regionálnom finále DŠS KSK v stolnom tenise družstiev chlapcov v Michalovciach, ktoré sa konalo 25. novembra 2014 na SOŠ OaS v Michalovciach.
O tento cenný úspech sa zaslúžili – Jakub Juroš IV.M, Dominik Havrila I.M, Ľuboslav Vasiľov II.ZB a Lukáš Kurták III.M. Chlapci budú reprezentovať našu školu na Krajskej olympiáde DŠS KSK v júni 2015 v Košiciach.

Stolný tenis - obvodné kolo chlapci

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej
 • 12 november 2014

Cenný úspech zaznamenali naši chlapci – Jakub Juroš IV.M, Patrik Popovič IV.M, Dominik Havrila I.M a Lukáš Kurták III.M – v Obvodnom kole družstiev chlapcov v stolnom tenise, ktoré sa konalo 11.11.2014 na SOŠ OaS v Michalovciach.

V silnej konkurencií michalovských stredných škôl vybojovali pre našu školu prvé miesto a právo reprezentovať okres Michalovce v Krajskom kole družstiev chlapcov v stolnom tenise, ktoré sa uskutoční 19.11.2014 v Košiciach.
Obvodné kolo družstiev chlapcov v stolnom tenise

Celkové poradie:
1.    SZŠ Michalovce
2.    SOŠT Michalovce
3.    SOŠ OaS Michalovce
4.    OA Michalovce
5.    GPH Michalovce
6.    GĽŠ Michalovce
7.    SOŠ sv. Cyrila a Metoda Michalovce

 

 

SZŠ Vstúpte ...