Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Oslava 60. výročia založenia školy

  • Ostatná aktualizácia: pondelok, 14. november 2016, 22:31
  • Napísal/a: Kolektív SZŠ MI
  • 01 január 2011

Vítame Vás!

V tejto časti webových stránok školy si môžete prečítať všetko o oslavách 60. výročia založenia školy, pozrieť si fotografie a odkazy týkajúce sa osláv.

 

Príprava a priebeh osláv 60. výročia založenia školy

  • Ostatná aktualizácia: pondelok, 14. november 2016, 22:36
  • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová
  • 01 január 2011

Dňa 23. októbra 2009 o 12.00 sa v priestoroch budovy Zlatý býk v Michalovciach uskutočnila slávnostná akadémia pri príležitosti 60. výročia založenia Strednej zdravotníckej školy v Michalovciach. S prípravami osláv sa začalo už v decembri 2008. Ich súčasťou bolo aj pozvanie ministra zdravotníctva SR Richarda Rašiho v apríli 2009.

Oslavy sa začali návštevou pána ministra v priestoroch školy, kde sa stretol so študentmi na besede. Po nej sa spolu s vedením školy presunul na slávnostnú akadémiu. Akadémie sa zúčastnili ďalší významní hostia, medzi nimi poslankyňa Národnej rady Ľubica Rošková, podpredseda Košického samosprávneho kraja Emil Ďurovčík, primátor mesta Michalovce Viliam Záhorčák, riaditeľka Odboru zdravotníckeho vzdelávania pri Ministerstve zdravotníctva SR Zuzana Slezáková, prednosta Krajského školského úradu Jozef Vook,  vedúci Odboru školstva Košického samosprávneho kraja Štefan Kandráč a vedúci Odboru zdravotníctva Košického samosprávneho kraja Jozef Sabo.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft