Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Spoznávajme svoje dejiny

 • Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič, Mgr. Jana Žeňuchová, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 22 október 2019

Dňa 14. októbra sa žiaci I. ročníka zúčastnili odbornej historickej exkurzie – navštívili ortodoxnú synagógu na Puškinovej ulici v Košiciach a sieň bojovej slávy Dargov, v  katastri obce Košický Klečenov.

Čítať ďalej...

„ Život lieku od výroby do expedície v lekárni“

 • Napísal/a: PharmDr. Martina Jusková, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 18 apríl 2019

Dňa 28.3.2019 a 4.4.2019 sa žiaci III. a IV. ročníka denného štúdia v odbore farmaceutický laborant zúčastnili exkurzie v spoločnosti PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie expedičné miesto v Košiciach. Odborný výklad nám poskytol Mgr. Martin Parilák a Mgr. Zuzana Radvancová. Účelom odbornej exkurzie bolo oboznámiť sa so skladovaním a distribúciou liekov a zdravotníckych pomôcok z expedičných miest.

Čítať ďalej...

Náš výlet na Duklianskom priesmyku

 • Napísal/a: Študenti I. a II. ročníka, jaz. korekcia článku Mgr. Mária Kirnágová, Mgr. Jana Žeňuchová
 • 15 október 2018

Dňa 11. októbra sme sa my, žiaci I. až III. ročníka, zúčastnili odbornej historickej exkurzie – navštívili sme Dukliansky priesmyk. Počasie nám prialo hneď zrána, bolo krásne slnečno a teplo. Do nálady nás dostala už cesta autobusom, ktorá bola veľmi príjemná a zábavná. Vďaka tejto exkurzii sme mali možnosť znova spoznať nové zákutia nášho kraja, ale aj spoznať zaujímavých ľudí.

Čítať ďalej...

Odborná exkurzia - Vyšné Ružbachy

 • Napísal/a: PhDr. Martina Gašparová, Mgr. Alena Michalovová, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 29 jún 2018

Spojenie vody a vzduchu

V dňoch 26.6.-27.6.2018 sa 40 žiakov v študijnom odbore masér zúčastnilo odbornej exkurzie v klimatických a minerálnych kúpeľoch Vyšné Ružbachy.

Čítať ďalej...

NAŠI FARMACEUTI V UNIPHARME

 • Napísal/a: PharmDr. Martina Jusková, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 22 december 2017

Dňa 14.12. 2017 sa študenti IV. ročníka denného štúdia v odbore farmaceutický laborant zúčastnili exkurzie vo veľkodistribučnej firme liekov UNIPHARMA – 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť – v distribučnom stredisku Prešov.

Čítať ďalej...

Exkurzia vo VZZS ATE, spol. s.r.o. Letisko Poprad – Tatry

 • Napísal/a: Mgr. Iveta Rusnáková, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 14 jún 2017

„Prvá pomoc patrí medzi najdôležitejšie faktory následného stavu pacienta.
Už nikdy sa to nedá vrátiť a urobiť inak."

Dňa 31. mája 2017 sa  študenti II. ZB triedy denného štúdia v odbore zdravotnícky asistent zúčastnili exkurzie vo  Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej službe AIR - TRANSPORT EUROPE, spol. s.r.o. so sídlom Letisko POPRAD - TATRY.
Exkurzia sa niesla v priateľskej komunikačnej atmosfére, príjemnom pracovnom prostredí. Odborný výklad nám poskytol MUDr. Václav Kurej.

Čítať ďalej...

Hipoterapia v praxi

 • Napísal/a: Mgr. Alena Michalovová, Mgr. Hedviga Šľachtová, jaz. korekcia článku PhDr. Anna Köverová
 • 06 jún 2017

Hipoterapia v praxiDňa 31.5. 2017 žiaci z I.M a II.M triedy navštívili Animoterapeuticko - jazdecké centrum v Snine. Toto centrum sa zaoberá využitím zvierat, hlavne koní, pre potreby zdravotne postihnutých osôb, zdravých ľudí, športu, turistiky, ale aj v mnohých iných oblastiach. Tieto aktivity so zvieratkami prispievajú k získavaniu a rozvoju pohybových i telesných zručností, upevňovaniu zdravia, ale sú aj formou relaxu.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft