Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Roznášali sme Valentínsku poštu

  • Ostatná aktualizácia: utorok, 21. február 2017, 06:14
  • Podrobnosti:
    Napísal/a: Lucia Kováčová (II.FL), jaz. korekcia článku Mgr. Adela Makšimová

  • 20-február-2017 20:58

Tento rok bol na našej škole 14. február iný ako bolo zvykom. Prvýkrát sme realizovali Valentínsku poštu, ktorej myšlienka sa zrodila v redakcii časopisu Névus.

V období od prvého februára až do dňa sv. Valentína mali študenti možnosť napísať krátky či dlhý, priateľský, či vášňou naplnený list duši, ktorú chcú potešiť. V dňoch 14. 2. a 15. 2. sa v škole roznášala historicky prvá Valentínska pošta. Takmer sto lístkov z Valentínskej pošty rozdávali členky redakčnej rady časopisu Névus – Lucka Kováčová a Natálka Mochorovská z II. FL triedy.
V menej celej redakcie časopisu Névus chceme poďakovať študentom, ale aj profesorom a zamestnancom školy, ktorí do Valentínskej pošty prispeli. Podarilo sa tak vyčariť úsmev na tvári nejednej osobe a mnohí mali hneď krajší deň.  Teší nás, že ste si spomenuli  na ľudí okolo seba  – kamarátku z triedy, obľúbenú profesorku či na pána školníka.  Akcia mala úspech a veríme, že sa stane tradičnou súčasťou tohto „sladkého" obdobia.
A nezabudnime! Svoju náklonnosť a priateľstvo si môžeme prejaviť stále, nielen v tomto čase.

(chvíľu prosím počkajte, kým sa načítajú obrázky)

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft