Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Galéria úspešných absolventov

 • Ostatná aktualizácia: streda, 05. júl 2017, 21:08
 • Podrobnosti:
  Napísal/a: Mgr. Jana Poľašková, koordinátor marketingu a propagácie, RNDr. Jana Tokárová, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová

 • 16-apríl-2017 23:24

PhDr. Tatiana Hrindová, PhD.PhDr. Tatiana Hrindová, PhD. je človek, ktorý svoju prácu vykonáva s veľkou láskou, úctou, nadšením a odhodlaním.  Začínala ako sestra pri lôžku pacienta, neskôr ako vedúca setra, námestníčka pre úsek ošetrovateľstva a v súčasnosti  pôsobí ako riaditeľka odboru ošetrovateľstva MZ SR.
V práci pri  predkladaní návrhov a vyjadrení, riešení situácií, ktoré vyplývajú z jej funkcie, ktorú zastáva, je realistická, vie pochopiť prácu sestry pri lôžku v smenovej prevádzke,  vedúcich sestier, so sestrami je v neustálom kontakte, háji ich práva. Zúčastňuje sa odborných seminárov, konferencii na regionálnej, krajskej, celoslovenskej aj medzinárodnej úrovni.
Svoje profesionálne skúsenosti  odovzdáva svojím kolegyniam. Bola predsedom sekcie sestier pracujúcich v psychiatrii SKSaPA. Podporuje rozvoj  medzinárodnej spolupráce v rámci psychiatrického ošetrovateľstva. Popri pracovnej vyťaženosti svoju činnosť zameriava aj na publikácie odborných článkov v časopisoch pre sestry .  Svoje vedomosti a skúsenosti odovzdáva ako extérny vyučujúci na katedre ošetrovateľstva Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave.

 

SZŠ Vstúpte ...

Pridané fotogalérie

 1. 0
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7