Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Kalendár

október 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Biela pastelka

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: Mgr. Martina Stanková, Mgr. Anna Džadová, koordinátorky MSČK, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová

  • 10-september-2021 15:20
www.bielapastelka.sk

Oči sú najdôležitejším zmyslom, až 80 % informácií z vonkajšieho prostredia získavame zrakom. Následkom poškodenia jednotlivých častí oka môže byť zníženie zrakovej ostrosti alebo obmedzenie zorného poľa, ktoré vedie k zhoršeniu videnia alebo k strate zraku. Bez jeho dokonalého fungovania môže byť život človeka obmedzený, nie však nemožný.

 

Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života.

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, organizátor verejnej zbierky Biela pastelka.

Aj naša škola sa chce pripojiť k tejto vysoko humánnej akcii kúpou bielej pastelky v minimálnej hodnote 1 euro. Zbierka sa na našej škole bude konať 21.09.2021, t.j. v utorok na 5. vyučovacej hodine.

Za finančný príspevok vopred ďakujeme.

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft