Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Regionálne semifinále DŠS KSK vo volejbale dievčat SŠ

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová

  • 11-apríl-2019 18:35
Regionálne semifinále DŠS KSK vo volejbale dievčat SŠ 2019

Družstvo dievčat v zložení – Mitrová, Semanová z III.ZB, Popovičová, Pirčová z II.M, Marcinčáková, Tomko Králová z III.M, Bačová z II.ZA, Kňaziková z II.ZB a Žeňuchová z III.FL sa 27.03.2019 zúčastnilo regionálneho semifinále dlhodobých športových súťaží Košického samosprávneho kraja vo volejbale dievčat stredných škôl.

Turnaj sa konal priestoroch telocvične GPH v Michalovciach. Okrem našich dievčat sa turnaja zúčastnili družstvá z Obchodnej akadémie Trebišov, z Gymnázia Veľké Kapušany a Gymnázia Pavla Horova Michalovce.
Hralo sa systémom každý s každým na dva vyhraté sety do 21 bodov, prípadne tretí set do 15 bodov. Turnaj mal vysokú športovú úroveň a potešil aj oko náročného volejbalového fanúšika.
Naše dievčatá prehrali len jeden zápas, s neskorším víťazom GPH Michalovce a obsadili skvelé 2. miesto, ktoré im zaručilo postup do regionálneho finále.

SZŠ Vstúpte ...