Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Naše volejbalistky a volejbalisti príjemne prekvapili

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová

  • 17-december-2019 06:32
XII. ročník volejbalového turnaja zmiešaných družstiev stredných škôl „O pohár primátora Michaloviec“

Mestská športová hala v Michalovciach bola 13. decembra 2019 dejiskom XII. ročníka volejbalového turnaja zmiešaných družstiev stredných škôl „O pohár primátora Michaloviec“. Zúčastnilo sa ho 7 škôl – GPH Michalovce, GĽŠ Michalovce, SOŠT Michalovce, SOŠ OaS Michalovce, OA Michalovce, CSOŠ Michalovce a SZŠ Michalovce.

Jednotlivé školy boli rozdelené do 2 skupín –  A a B. Naše družstvo si vyžrebovalo skupinu B, kde našimi súpermi boli OA Michalovce a SOŠT Michalovce. V skupinách sa hralo systémom každý s každým na 2 hrané sety do 17 bodov. Víťazi skupín sa potom stretli v boji o 1. a 2. miesto, druhí v skupinách o 3. a 4. miesto a ďalší o konečné umiestnenie. Naše volejbalistky a naši volejbalisti vyhrali svoju skupinu a vo finále sa stretli s GĽŠ Michalovce. Po prehratom prvom sete zabrali na plné obrátky a prekvapujúco zdolali jasného favorita 2:1 na sety.

O tento skvelý úspech pre našu školu sa pričinili Simona Klímová z I. FL, Bianka Bardzáková z I. FL, Erika Denisjuková z I. M, Štefan Bardoci z I. M, Marek Zápotočný z II. ZB, Adam Kapajka z II. FL, Tamara Kňazíková z III. ZB, Simona Popovičová z III. M, Jakub Parnica z III. M a Samuel Adámek z III.M. 

Patrí im za to naše uznanie a poďakovanie.

Celkové poradie:
1. miesto:  SZŠ Michalovce
2. miesto:  GĽŠ Michalovce
3. miesto:  GPH Michalovce
4. miesto:  SOŠT Michalovce
5. miesto:  SOŠ OaS Michalovce
6. miesto:  OA Michalovce
7. miesto:  CSOŠ Michalovce

SZŠ Vstúpte ...